• Royal Maltese Club

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ekskluzywną linią Legowisk kolekcji Royal MalteseClub.

  Read more
 • Nasze psy
  Psy tej rasy kojarzą się najczęściej z idealnie białym, gładkim futerkiem, uroczym pyszczkiem udekorowanym kokardką i elegancką kanapą, na której ...
  Read more
 • O nas
  Zaczęło się od naszej ukochanej pupliki, maltanki Chanel. Zdecydowaliśmy się uszcześliwić ją macierzyństwem i poszerzyć grono domowników o malutkie ...
  Read more

Zadzwoń do nas

Tel.  +48 604 428 845

+48 516 179 432

@ maltanczyk.eu@gmail.com

Jeżeli zaciekawiłeś się naszymi słodkimi maltańczykami, nie bój się i zadzwoń do nas. Może akurat Ty będziesz kolejnym szczęśliwym posiadaczem jednej z naszych słodkich perełek.  Jeżeli to jeszcze nie to, sprawdź naszą galerię i zakochaj się.

O nas

Moja historia z maltańczykami

Zaczęło się od naszej ukochanej pupliki, maltanki Chanel. Zdecydowaliśmy się uszcześliwić ją macierzyństwem i poszerzyć grono domowników o malutkie szczeniaczki. Jednak aby odbyło się to bezpiecznie, z zaufaniem i bez najmniejszej szkody dla Chanel, zaczęłam czytać książki i szukać zaufanych hodowli, by znaleźć tę idealną.

Dzięki temu udało mi się trafić na wiele bardzo dobrych książek i portali internetowych, z których dowiedziałam się nie tylko nowych rzeczy o tej niezwykłej rasie, ale ostatecznie przekonałam się, że to najpiękniejsze psy, z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia. Po obejrzeniu setek zdjęć maltańczyków z wielu hodowli założyłam Secret White Crow i zdecydowałam się sama zostać „poławiaczem pereł”.

A dlaczego pereł? Bo rasa ta kojarzy mi się właśnie z perłami, które są jak maltańczyki – delikatne, piękne, eleganckie i unikatowe. Od tamtej pory szukam na całym świecie najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych okazów tej starożytnej rasy.

Prestiż i zaangażowanie...

Obecnie Secret White Crow należy do PFK (Polskiej Federacji Kynologicznej). Wszystkie należące do niej psy legitymują się unikatowymi rodowodami z najlepszych hodowli z całego świata, w tym od światowej klasy hodowców m.in. z Korei, Rosji (Moskwy), USA oraz Japonii.

Od początku założenia hodowli jestem w pełni zaangażowana nie tylko w jej prowadzenie, ale przede wszystkim w jak najlepszy kontakt z moimi pieskami. Wkładam w to całą siebie, troszcząc się o ich zdrowie fizyczne i psychiczne, obdarzając je bezwarunkową miłością. W zamian za poświęcony im czas, moje „perełki” wynagradzają mnie dobrym humorem oraz szczęściem w pyszczkach i spojrzeniach.

Tak jak w domu...

Moja hodowla jest w pełni połączona z domem mieszkalnym, a psy żyją razem z nami, w rodzinie. Nie mają klatek, ale własne pokoje i pełną swobodę ruchu zarówno w domu, jak i w obszernym ogrodzie, gdzie mają zapewniony ruch i swieże powietrze.

Często je ze sobą zabieramy w podróże i zupełnie nie przeszkadzają im zmiany miejsca – szybko aklimatyzują się w nowym środowisku. Poza tym mają zapewniony stały dozór weterynaryjny i serwis fryzjerski. Dzięki temu okazy z mojej hodowli są zdrowe i mają piękne i zadbane włosie.

Chów w Secret White Crow jest jednym z niewielu w tym rodzaju w Polsce. Niestety, w większości hodowli pieski rodzą się, a potem rosną i żyją w klatkach, pozbawione tak ważnej w przypadku tej rasy miłości i zaangażowania ze strony właścicieli.

My stawiamy przede wszystkim na miłość i bezpieczeństwo!

Życzę Państwu tyle radości i szczęścia, ile dają mi własne psiaki. Serdecznie zapraszam tych z Państwa, którzy obdarzą maltańczyli z mojej hodowli sercem i rodzinną atmosferą. Naprawdę warto!

Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one

Anonim

 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Zaczęło się tak niewinnie. Mieliśmy zamiar naszą pupilkę CHANEL, uszczęśliwić macierzyństwem. Kiedy zaczęłam czytać i szukać, wtedy trafiłam na cudowne strony wielu hodowli maltaczyńków! Po obejrzeniu tych wszystkich przecudownych i niesamowitych pereł, również zapragnęłam mieć takie skarby, stając się... POŁAWIACZEM PEREŁ.

Nasze szczenięta

Zobacz na nasze szczenięta.

Zobacz

Kontakt

Tel.:516 179 432

Tel.:604 428 845

E-mail: maltanczyk.eu@gmail.com