• Royal Maltese Club

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ekskluzywną linią Legowisk kolekcji Royal MalteseClub.

  Read more
 • Nasze psy
  Psy tej rasy kojarzą się najczęściej z idealnie białym, gładkim futerkiem, uroczym pyszczkiem udekorowanym kokardką i elegancką kanapą, na której ...
  Read more
 • O nas
  Zaczęło się od naszej ukochanej pupliki, maltanki Chanel. Zdecydowaliśmy się uszcześliwić ją macierzyństwem i poszerzyć grono domowników o malutkie ...
  Read more

Zadzwoń do nas

Tel.  +48 604 428 845

+48 516 179 432

@ maltanczyk.eu@gmail.com

Jeżeli zaciekawiłeś się naszymi słodkimi maltańczykami, nie bój się i zadzwoń do nas. Może akurat Ty będziesz kolejnym szczęśliwym posiadaczem jednej z naszych słodkich perełek.  Jeżeli to jeszcze nie to, sprawdź naszą galerię i zakochaj się.

Royal Maltese Club

Witam Serdecznie.

Poniżej pragnę przedstawić moją kolekcję luksusowych legowisk dla naszych kochanych pupilów. Moja kolekcja jest wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz dodatków. Ręczne wykonanie legowisk świadczy o ich niepowtarzalności i ekskluzywności produktu. Uważam że legowisko naszego pupila powinno być reprezentatywne i stylowe w każdym domu. Z tą też wizją i myślą została stworzona ta cudowna i szczególnie luksusowa kolekcja.

Wzór 1

Wzór 1a

 

Wzór 1b

 

Wzór 2

 

Wzór 2a

 

Wzór 3

 

Wzór 3a

 

Wzór 4

 

Wzór 4a

 

Wzór 5

 

Wzór 5a

 

Wzór 6

 

Wzór 6a

 

Wzór 7

 

Wzór 7a

 

Wzór 8

 

Wzór 8a

 

Wzór 9

 

Wzór 9a

 

Wzór 10

 

Wzór 10a

 

Wzór 11

 

Wzór 11a

 

Wzór 12

 

Wzór 12a

 

Wzór 13

 

Wzór 13a

 

Wzór 14

 

Wzór 14a

 

Wzór 15

 

Wzór 15a

 

Wzór 16

Wzór 16a

Wzór 17

Wzór 17a

Wzór 18


W galerii można sobie odpowiednio wybrać wzór wg uznania i gustu. Legowiska występują w dwóch rozmiarach 85cm x 75cm oraz 75cm x 70cm. Legowiska realizowane są na zamówienie, ze względu na bardzo duże zainteresowanie produktem termin realizacji to ok 2 dni. Zamówienia przyjmujemy mailowo. Realizacja zamówień jest według kolejności zgłoszeń i wpłat na konto. Istnieje również możliwość wykonania legowiska na specjalne zamówienie. Można sobie wybrać materiał i zestaw kolorów. W tej kwestii prosimy o kontakt telefoniczny by ustalić szczegóły.

Cena Legowiska zaczyna się od 450zł do 650zł. Przy zakupie powyżej trzech legowisk udzielamy rabaty ;-)

Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one

Anonim

 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Zaczęło się tak niewinnie. Mieliśmy zamiar naszą pupilkę CHANEL, uszczęśliwić macierzyństwem. Kiedy zaczęłam czytać i szukać, wtedy trafiłam na cudowne strony wielu hodowli maltaczyńków! Po obejrzeniu tych wszystkich przecudownych i niesamowitych pereł, również zapragnęłam mieć takie skarby, stając się... POŁAWIACZEM PEREŁ.

Nasze szczenięta

Zobacz na nasze szczenięta.

Zobacz

Kontakt

Tel.:516 179 432

Tel.:604 428 845

E-mail: maltanczyk.eu@gmail.com